שיטות לסידור החנות – כך תמשוך לקוחות לעסק

חנות טובה היא חנות שבה כל דבר ברור. השילוט ברור, החומרים הפרסומיים מציגים את ההבטחה מאחורי הדלת, חלון הראווה מושך את העין והמוצרים מסודרים כך שכל לקוח יכול לראות אותם היטב.

כדי להבין מדוע כל זה חשוב, דמיינו לעצמכם חנות שבה הכל נמצא בארגזים, שחלון הראווה שלה הוא וילון אטום, ששלטי הפרסום שלה עוסקים רק במלל ולא מציגים דבר. כנראה שלא הייתם נכנסים לחנות הזאת, גם אנחנו היינו מעדיפים להישאר בחוץ.

כשמסדרים את החנות, יש כמה דברים שחשוב לזכור כדי ליצור את החוויה הנעימה עבור הלקוחות ובסופו של דבר להגיד את הרווחים. אנחנו מספקים ציוד לחנויות שעוזר לכם לשמור על חנות מעוצבת, מסודרת ואסתטית ומתוך הניסיון הזה למדנו כמה כללים חשובים.

  1. להשתמש בציוד תצוגה מקצועי:

אלתורים נשמעים לנו בדרך כלל טוב בתוך הראש, אבל כשזה מגיע לכדי ביצוע התוצאה לא משקפת מקצוענות. כדאי להשקיע במתקנים או סטנדים לתצוגה שמתאימים לחנות ולמוצרים שלה. ההשקעה היא לרוב חד פעמית שכן המתקנים מאפשרים לכם לשנות את התצוגה ולהציג בכל פעם מוצרים אחרים.

  1. להתאים מתקני תצוגה לצרכים של החנות

היום אפשר למצוא מגוון גדול של סטנדים לחנויות. בין אם מדובר על סטנדים רצפתיים או על מעמדים לשולחנות, אנחנו יכולים להתאים את הסטנד לחנות ולא להפך. חנות ממתקים למשל צריכה מתקן תצוגה שבו תוכל להציג ממתקים צבעוניים שנמכרים במשקל.

בחנות נעליים נרצה להציג את הדגמים החדשים ואת אלו שנמצאים במלאי. בחנות הבגדים נרצה בכל פעם להחליף את הקולקציה ולהציג את הבגדים הכי שווים באופן שימשוך את הקהל פנימה. התאימו את סוג הסטנד לסוג החנות ולנושא שהיא עוסקת בו.

קופסאות פרספקס לממתקים

  1. סדרו את החנות מהנמוך לגבוה:

סידור החנות צריך לגרום ללקוח להיכנס ולהישאב פנימה, לגלות כל פעם עולמות חדשים. הדבר הבסיסי הוא לתכנן את החנות בצורה כזו שהדברים הגבוהים והגדולים ביותר מוצבים מאחור ואילו הפריטים הקטנים נמצאים מקדימה. כך, אין תחושה שאנחנו חוסמים את החנות אלא הלקוח יכול להיכנס ולראות את הפריטים בהדרגה, להתרשם ולהרגיש טוב. הסידור בצורה כזו יוצר תחושת מרחב.

  1. השתמשו במתקני תצוגה נעימים לעין

מתקן תצוגה יכול להיות עמוס, צבעוני מדי, מבלבל ולכן פחות מושך ללקוח. אנחנו ממליצים להשתמש במתקני תצוגה שנותנים במה למוצר ולא מעפילים עליו. לכן, כדאי להשתמש במעמדי תצוגה העשויים מפרספקס שקוף. מעמדים אלו ורסטיליים כי אתם יכולים בקלות להחליף את המוצר שמוצג עליהם מבלי לדאוג לעיצוב. כל מוצר ייראה טוב יותר על מדף שקוף שנותן לו את הבמה.

  1. השקיעו בחלון ראווה מעוצב

בכל עסק אפשר לעצב חלון ראווה שמושך את הלקוחות פנימה. חלון הראווה צריך להציג את המוצרים הכי חמים ומושכים, את הקו העיצובי של החנות ואת האווירה בה.

אלו הם רק כמה דברים שיכולים לעשות שינוי גדול בחוויית הלקוח ולהגדיל כך את כמות המבקרים בחנות ואת הרווחים שלכם.