שיטות לסידור החנות – כך תמשוך לקוחות לעסק

חנות טובה היא חנות שבה כל דבר ברור. השילוט ברור, החומרים הפרסומיים מציגים את ההבטחה מאחורי הדלת, חלון הראווה מושך את העין והמוצרים מסודרים כך שכל לקוח יכול לראות אותם היטב.

כדי להבין מדוע כל זה חשוב, דמיינו לעצמכם חנות שבה הכל נמצא בארגזים, שחלון הראווה שלה הוא וילון אטום, ששלטי הפרסום שלה עוסקים רק במלל ולא מציגים דבר. כנראה שלא הייתם נכנסים לחנות הזאת, גם אנחנו היינו מעדיפים להישאר בחוץ.

להמשיך לקרוא

עולם של ממתקים צבעוניים בתוך פרספקס שקוף ומבריק

חנות ממתקים מטריפה – טיפים לעיצוב חנות מתוקה

אם החלטתם לפתוח לעצמכם פינה מתוקה, חנות ממתקים שבה תוכלו למכור את כל הדברים הטעימים שעליהם גדלתם, עיצוב החנות הוא אחד השלבים הכי מהנים ומאתגרים בתהליך. היום גם חנויות ממתקים נמצאות בתחרות מתמדת וחלק בלתי נפרד מהתחרות הזאת הוא לבחור עיצוב חנות מגרה ומושך לעין – גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים. להמשיך לקרוא

פרולוג

טוב, אז מה כבר אפשר לכתוב על קופסאות פרספקס שאף אחד באמת לא יודע ?

אז מסתבר שיש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים את הקופסאות לבית העסק שלך.

ממתי בכלל נהיו הקופסאות הללו כל כך פופולריות בכל כך הרבה בתי עסק. אין ספק כי מדובר במוצר קידום מכירות אפקטיבי ביותר ואשר אינו דורש השקעה גדולה.

האופן בו אתה מציע את מוצריך למכירה הינו באופן בו תופס אותך הלקוח. אם תשקיע בחזות ובניראות ראויה, תוכל להרגיש בנקל את ההשפעה על היקפי המכירות שלך.

אז מדוע דווקא פרספקס ? מדוע לא זכוכית או סתם פלסטיק ?

לפרספקס יש את כל היתרונות הקיימים בחומרי גלם דומים גם יחד : מחיר, משקל, שקיפות, חזות ועמידות.

האמת עכשיו שאני כותב על כך, אני מבין שבאמת אין הרבה מה לכתוב על הנושא, אז רק אספר לכם כי חברת ACB מתמחה בתכנון, עיצוב, ייצור ושיווק של קופסאות לממתקים בחנויות ובעיבוד חומר הגלם האקרילי.

ככה שאם אתם פותחים פיצוציה חדשה או סתם רוצים לשדרג את חזות החנות שלכם אנחנו הכתובת הנכונה בעבורכם.